WebSky.cz
 
 Nesouhlasím s tím, co říkáš, ale do poslední kapky krve budu bránit tvé právo to říci. [Voltaire]
 

weblog o lidech, společnosti a internetu

14. května 2003 (středa)

Teleshopping

Občas se bavím sledováním propagace skvělýchvýrobkůbezkterýchsenemůžeteobejít v teleshoppingu. Někdy je to vážně k popukání. Docela mě zaráží, že tyhle společnosti už dávno nezkrachovaly. To běhá po světě vážně tolik naivních důvěřivců? Nebo je zboží z teleshopů opravdu tak kvalitní, a já, nevěřící Tomáš, o ty zázraky techniky a ducha přicházím?

Upřímně řečeno si myslím, že pravdivá je ta první možnost. Že teleshopy jsou něco na způsob vietnamského stánku s obuví, ve kterém kdysi má drahá máti koupila velmi levně boty tvářící se jako Prestige. Bohužel se boty po třech dnech nošení rozpadly, takže cena za kilometr se blížila ceníku taxislužby.

Ale zpět k teleshoppingu. Naposledy mě zaujala prezentace nejlepších nožů na světě, nožů Henckellbach, které údajně procházejí přísnou kontrolou ústavu SUISS QUALITY CONTROL. I zapátral jsem po internetových luzích a hájích, a podle očekávání nic moc nenašel. Tedy kromě stránek Horsta Fuchse, nejlepšího TV promotéra v Evropě (jo je to ten s náušnicí), na které jsem narazil při hledání slova Henckellbach.

A protože kromě stránek různých teleshopů, např. WS Teleshop v bulharštině, jsem našel jenom názory potvrzující ten můj - viz test idnes, asi si nikdy v životě žádný zázračný přístroj z teleshopu nekoupím. A to ani v případě, že si budu přivydělávat třeba prodejem vlasů, které za 2 - 10 Kč za gram vykupuje studio Sonja. Přece nejsem telátko, abych nakupoval v tele-shopu. :-)

P.S.: Při hledání informací o teleshopech, jsem narazil ještě na zajímavou stránku, která propaguje přípravek na bělení zubů sloganem: Přirozená bělost vašich zubů! Docela by mě zajímalo, co je přirozeného na bělosti zubů získané tím, že si na ně musíte napatlat bůhsámví jaké svinstvo?

global.asa wenca
18:00:58
Počet komentářů: 10

Archiv

září 2002
říjen 2002
listopad 2002
prosinec 2002
leden 2003
únor 2003

březen 2003
duben 2003
květen 2003
červen 2003
červenec 2003
srpen 2003
září 2003
říjen 2003
listopad 2003
prosinec 2003
leden 2004

Odkazy

www.websky.cz

Návštěvnost

Ostatní

O pojištění.cz - vyberte si to správné pojištění a ušetřete peníze

Investiční životní pojištění

Kapitálové životní pojištění

Kapitálově důchodové pojištění

Pojištění úvěru

Dočasné životní pojištění

Stipendijní pojištění

Svatební pojištění

Penzijní připojištění

FWA

(Neklikat: movie gallery, pornoblog)