WebSky.cz
 
 Nesouhlasím s tím, co říkáš, ale do poslední kapky krve budu bránit tvé právo to říci. [Voltaire]
 

weblog o lidech, společnosti a internetu

14. října 2003 (úterý)

Tak tomu říkám risk

Dokázali byste vsadit 930 tisíc při šanci na výhru 1:4? Tohle práve předvádí jeden gynekolog v Chcete být milionářem bez sebemenší jistoty. Uvidíme, běží reklama.

Škoda prohrál to, za ten risk bych mu to přál. Já bych asi odešel s 1,2 mega domů.

David Bureš
20:32:09
Počet komentářů: 5

Můj bratr je formát -- format C:

Proč je tu ten novej kluk? Říkali jsme si s Webským, že když spolu spíme, můžeme spolu klidně už i blogovat. Takže proto.

Vrátil jsem se z nejlepšího Invexu, jaký jsem zatím zažil, po pár dnech domů, do Prahy, do Podolí, do lékárny … zapnu počítač a co nevidím — kamsi se poděl operační systém.

Vlastně jsem rád, že Méďa zformátoval systémový disk. Povážlivě na něm totiž docházelo místo. Ono se těch 50—70 emailů denně s tiskovými zprávami o průměrné velikosti 1 MB muselo projevit. Teď mám na svém 1,5gigovém disku po čisté instalaci opět krásných 700 MB volných.

kluk
18:30:35
Počet komentářů: 11

Neskutečný zážitek

Cestou z oběda se mi stalo něco, čemu doteď nemůžu uvěřit. U výjezdu z parkoviště narazil borec (cca 22 let) se starou ladou (cca 22 let) do auta, která parkovalo naproti tomu výjezdu (vzdálenost přes dva pruhy). Protože ho napral do světla, nárazníku a blatníku zároveň, škoda odhadem tak 30 tisíc. Říkal jsem si, že tam chvíli počkám (i se svým kolegou), aby ho náhodou nenapadlo ujet. Vzhledem k tomu co jsem zažil za chvíli to byl bláhový nápad. Po chvíli zmatkování zacouval zpět na parkoviště z kterého vyjel, respektive jen do jeho ústí, čímž ho částečně zablokoval a vylezl z auta. Začal se nám omlouvat, že dva roky neřídil. Klepaly se mu ruce a byl tak zmatenej, ze jsme se ho ujali a poradili jsme mu, že mu to zaplatí pojištovna z povinného ručení (škodu na tom druhém autě) a že vzhledem k tomu, že tam není majitel toho auta by bylo lepší zavolat policajty. Policii jsme zavolali raději sami, protože se mu klepaly ruce tak, že mu nešlo číslo 150 (to byl jeho nápad) vytočit.

Jak jsme čekali, dostal nápad, že by mohl trochu zacouvat. To jsme se mu snažili marně vymluvit, protože za ním stálo auto a tak došlo k vrcholu večera, kdy při couvání naboural auto co stálo za ním. Toho byl svědkem i jeho majitel. Řekli jsme mu, už mrtví smíchy, že jestli to chce řešit, tak dopravka je na cestě. Naštěstí pro toho bourače uznal že odřená značka mu za to nestojí (to že mu rupl asi vymezovací plast v nárazníku jsem mu nestihl sdělit ) a odjel. Mezeru jsme využili a ladovku raději zatlačili, aby nezavazela a my nemuseli pana "řidiče" hlídat.

David Bureš
13:48:41
Počet komentářů: 11

Česká republika? Kde to je?

Jak jsem již informoval, tak si nechávám posílat balíček z USA, sledování zásilky přes web UPS mě přišlo zábavné do doby, než zásilka "zatvrdla" od pátku v Německém Kolíně (KOELN (COLOGNE), DE). Dnes jsem měl telefonát, ozvala se mi slečna z UPS a světe div se, zásilka je již v Praze. Asi tam nemají napojení na centralizovaný systém. takže pro UPS končí civilizovaný svět na hranicích s Německem, dál jsou jen lvi a opice).

David Bureš
13:23:26
Počet komentářů: 4

Archiv

září 2002
říjen 2002
listopad 2002
prosinec 2002
leden 2003
únor 2003

březen 2003
duben 2003
květen 2003
červen 2003
červenec 2003
srpen 2003
září 2003
říjen 2003
listopad 2003
prosinec 2003
leden 2004

Odkazy

www.websky.cz

Návštěvnost

Ostatní

O pojištění.cz - vyberte si to správné pojištění a ušetřete peníze

Investiční životní pojištění

Kapitálové životní pojištění

Kapitálově důchodové pojištění

Pojištění úvěru

Dočasné životní pojištění

Stipendijní pojištění

Svatební pojištění

Penzijní připojištění

FWA

(Neklikat: movie gallery, pornoblog)