Adbar chtěl, abych něco blog(nu)l, ale co. Aha. Ne to, že mě porazil ve ping pongu 10 : 0, ale to, že jsem jel do sokolovny taxikem. Ale proč? Aha.

Po kolika pivech? Piju až po setmění a nepiju po půlnoci. Štěstí, že se brzy stmívá. Ale když jsme se vrátili z ping pongu, tak jsme šli k panu Václavovi na jedno dvě. Jenže pak zavolal Webský a čekali jsme na něj dvě hodiny.

Od tří jsem měl zabukovaný stůl v michelské sokolovně, a tak jsem ve tři čtvrti odjel do sportu koupit pálku. Chtěl jsem tu za patnáct set, jako má noname2, ale měli jen za 600 a 400. Koupit si tři pálky mi bylo hloupé, tak jsem koupil tu dražší. Neměli ani futrál, ani chemii na ošetření pálky. A jelikož jsem ze sportu odcházel po třetí, vzal jsem si na ty tři kilometry taxi.

Pan Šebek byl možná trochu naštvanej, že jsem si ho nezavolal, ale nastoupil jsem na štaflu k jeho kolegovi. No, Adbar taky meškal. Když jsem usedal na místo spolujezdce, zrovna v rozhlasu hlásili, že se policie zaměřuje na špatné parkování. A opravdu. Jedno policejní auto stálo na zákazu zastavení, a druhé policejní BMW stálo v zastávce MHD. Vím, že by mi to nikdo nevěřil, tak jsem si opsal číslo: ADX 27-69.

Jsem zvědavý, na co se zaměří příště. Na jízdu na červenou? Pod vlivem alkoholu? V protisměru? Nepřiměřenou rychlostí? Bez řidičského oprávnění?