Kužvarta na postu eurokomisaře nahradí Pavel Telička. Clověk, který byl sice v komunistické straně, ale před vstupem ČR do EU udělal maximum, aby vyjednal slušné podmínky. A zrovna lidovci, kteří byli součásti komunistické vlády, by mu tohle vyčítat nemuseli.

Pokud zůstaneme u lidovců tak zůstává rozum stát i nad jejich populistickou \“válkou\“ proti drogám. proč s ní přichází v době, kdy podle statistik klesají počty drogově závislých, mi opravdu jasné není. Stejně tak snaha přestat rozlišovat drogy an měkké a tvrdé, asi by si měli zkusit zakázat pít alkohol, zřejmě nadměrné množství levného alkoholu neškodí v parlamentu jen Kottovi.

Že Edvard Beneš se zasloužil o stát schválili naši frajeři z poslanecké sněmovny až v době, kdy neměli strach, že rakouský parlament neschválí náš vstup do EU. Asi se nudí a nebo potřebují čárku do statistik.

Rabování na Slovensku pokračuje, můj návrh na příspěvek obchodníkům na brokovnice zapadl.

A objevil se nám další tunýlek, Mezinárodní folmový festival v karlových Verech je podle NKÚ (stále bez šéfa? no co naděláme) dírou na peníze daňových poplatníků. No oproti Železného 100 miliardám je nějakcých 35 miliónu drobnost, tak proč se vzrušovat.