WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Březen, 2004

Úterý
Bře 30,2004

tak jsem si v 8:00 objednal sluchátka a v 11:00 jsem je měl na stole, a pak že nerostou

Úterý
Bře 30,2004

Na základě dlouhodobého výzkumu byla úspěšně odhalena skutečná funkčnost GPRS. Na základě tohoto objevu se začíná s popularizací nového názvu:

YCNCMWISS – YouCanNotCallMeWhenISearchSex

Česko hledá Vláďu

Neděle
Bře 28,2004

Vypisuji soutěž, jejíž vítězové budeme všichni. Hledá se náhrada za Vladimíra Hurvínka Špidlu. Ale jak je na Superstar vidět, náš národ si vládu jakou má nejspíš zaslouží.

Neděle
Bře 28,2004

Kdo vyhrál? To je snad z nadpisu jasné. Komentáře v předchozím spotu. Julian Záhorovský si to určitě nezasloužil. Martina Balogová snad jen kvůli hlasu.

Neděle
Bře 28,2004

A máme tu další díl SuperStar. Telegraficky:

Julián Chinaski nějak nestačil s dechem, prostě další uřvanej týpek. Petra měla pěkný hlasový rozsah, tvářičku i kádrový profil, ale s jedním jediným naučeným odhozením klobouku si asi celý život nevystačí. Zjistil jsem, že se mi líbí holky, co umí zpívat hlubokým hlasem. Veronika, tuctová bárbína, která by se nejraději nechala živit, aby mohla dále studovat. Pěkný hlas, ale děkuji, jedna Machálková stačí. Tiskař Vojta – další z davu, tohle se dalo poslouchat asi nejmíň, zajíkavé, ulítlé a neposlouchatelné. Neprodal se dobře. Hérečka Jolana, sympatická, ale hlasu něco chybělo, asi ta správná hloubka a barva, husí kůži jsem z toho neměl. Zato u Zuzky ano, Zuzka, osobnost a zatím jediné vystoupení, které mělo šťávu. Radka další tuctovka, to bude tou Machálkovou co zpívala a nestačila s dechem. Šofér Zdeněk snad s nenatrženým zadkem od hradní stráže 🙂 i výběr písně odpovídá, Petr Smažka Muk (blééé). Ale opět tu máme otázku, potřebujeme dalšího Muka? A navíc mu to občas ulítlo. Martina prá studovala servírku. To by mě zajímalo, co se na učňáku studuje. No a v obličeji by mohla zhubnout. Prožívala to pěkně i hlas byl fajn, ale další prosím. Konečně poslední? Jasně Irini. Pěkná Řekyně z Brna, skoro škoda, že jsem v Brně nezůstal 🙂 Proč zas Machálková? Uff, ta tu soutěž svýma písničkama pohřbívá.

Doufám, že vymění moderátory, brzo. Jsou čím dál tím víc stejní, hrozní. Mají trému větší než soutěžící a místo aby z nudného čekání udělali zábavu, tak to strhávají do průměrné nudy.

Ale fanynky určitě řeknou, že na dětskou tvářišku Samera neměl dneska nikdo. Sámer na hrad. 🙂 Jen si říkám, jestli ho neměli pustit až do posledního kola. Takhle je to nuda …

Mojí favoritkou je Zuzka, uvidíme jak dopadne hlasování.

Pátek
Bře 26,2004

43 letá zpěvačka, která má potetované skoro celé tělo, se jako další svlékne pro Leo. Kdo byl před ní? Kateřina Kornová, Tereza Pergnerová a Diana Kobzanová.

Středa
Bře 24,2004

Komerčním celoplošným televizím a rádiím asi bude mediální zákon nově ukládat, aby jejich hlasatelé, moderátoři i redaktoři zpráv a publicistiky mluvili spisovně. Tato povinnost je součástí novely, kterou v úterý sněmovna schválila. Nyní ji posoudí Senát a prezident.

Tož mě sa to zamlůvá. Kdo má ty cajzly poslóchat. Špatné je, že to je zatím další nedodělek. Zákon bude nevymahatelný, protože v něm chybí sankce. Naši politici mají v hlavách vážně seno.

Tematický PageRank

Středa
Bře 24,2004

Na Lupě, od mne, pro vás. 🙂 Ale musíte chvíli vydržet, je tam prasácká reklama na Nextru, která zakrývá asi 20s půl článku.

Úterý
Bře 23,2004

Tak nakonec to vypadá, že se Helenka focením nějakou dobu živila.

Tenkrát na Východě

Pondělí
Bře 22,2004

V zájmu o megamega-superstar zapadl celkem pořad \“Tenkrát na východě\“. Je to soutěžní vzpomínka na léta nedávno minulá. Řekl bych, že měl spád i vtip (až na pár hluchých míst) a doufám, že se udrží dlouho a bude stále připomínat jak \“dobře\“ jsme se za komančů měli.