WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Březen, 2004

Vivat internetové nakupování

Úterý
Bře 30,2004

tak jsem si v 8:00 objednal sluchátka a v 11:00 jsem je měl na stole, a pak že nerostou

GPRS – osvětlení funkčnosti

Úterý
Bře 30,2004

Na základě dlouhodobého výzkumu byla úspěšně odhalena skutečná funkčnost GPRS. Na základě tohoto objevu se začíná s popularizací nového názvu:

YCNCMWISS – YouCanNotCallMeWhenISearchSex

Česko hledá Vláďu

Neděle
Bře 28,2004

Vypisuji soutěž, jejíž vítězové budeme všichni. Hledá se náhrada za Vladimíra Hurvínka Špidlu. Ale jak je na Superstar vidět, náš národ si vládu jakou má nejspíš zaslouží.

Neděle
Bře 28,2004

Kdo vyhrál? To je snad z nadpisu jasné. Komentáře v předchozím spotu. Julian Záhorovský si to určitě nezasloužil. Martina Balogová snad jen kvůli hlasu.

Superstar začíná nudit

Neděle
Bře 28,2004

A máme tu další díl SuperStar. Telegraficky:

Julián Chinaski nějak nestačil s dechem, prostě další uřvanej týpek. Petra měla pěkný hlasový rozsah, tvářičku i kádrový profil, ale s jedním jediným naučeným odhozením klobouku si asi celý život nevystačí. Zjistil jsem, že se mi líbí holky, co umí zpívat hlubokým hlasem. Veronika, tuctová bárbína, která by se nejraději nechala živit, aby mohla dále studovat. Pěkný hlas, ale děkuji, jedna Machálková stačí. Tiskař Vojta – další z davu, tohle se dalo poslouchat asi nejmíň, zajíkavé, ulítlé a neposlouchatelné. Neprodal se dobře. Hérečka Jolana, sympatická, ale hlasu něco chybělo, asi ta správná hloubka a barva, husí kůži jsem z toho neměl. Zato u Zuzky ano, Zuzka, osobnost a zatím jediné vystoupení, které mělo šťávu. Radka další tuctovka, to bude tou Machálkovou co zpívala a nestačila s dechem. Šofér Zdeněk snad s nenatrženým zadkem od hradní stráže :) i výběr písně odpovídá, Petr Smažka Muk (blééé). Ale opět tu máme otázku, potřebujeme dalšího Muka? A navíc mu to občas ulítlo. Martina prá studovala servírku. To by mě zajímalo, co se na učňáku studuje. No a v obličeji by mohla zhubnout. Prožívala to pěkně i hlas byl fajn, ale další prosím. Konečně poslední? Jasně Irini. Pěkná Řekyně z Brna, skoro škoda, že jsem v Brně nezůstal :) Proč zas Machálková? Uff, ta tu soutěž svýma písničkama pohřbívá.

Doufám, že vymění moderátory, brzo. Jsou čím dál tím víc stejní, hrozní. Mají trému větší než soutěžící a místo aby z nudného čekání udělali zábavu, tak to strhávají do průměrné nudy.

Ale fanynky určitě řeknou, že na dětskou tvářišku Samera neměl dneska nikdo. Sámer na hrad. :) Jen si říkám, jestli ho neměli pustit až do posledního kola. Takhle je to nuda …

Mojí favoritkou je Zuzka, uvidíme jak dopadne hlasování.

Nahá Marcela Březinová

Pátek
Bře 26,2004

43 letá zpěvačka, která má potetované skoro celé tělo, se jako další svlékne pro Leo. Kdo byl před ní? Kateřina Kornová, Tereza Pergnerová a Diana Kobzanová.

Středa
Bře 24,2004

Komerčním celoplošným televizím a rádiím asi bude mediální zákon nově ukládat, aby jejich hlasatelé, moderátoři i redaktoři zpráv a publicistiky mluvili spisovně. Tato povinnost je součástí novely, kterou v úterý sněmovna schválila. Nyní ji posoudí Senát a prezident.

Tož mě sa to zamlůvá. Kdo má ty cajzly poslóchat. Špatné je, že to je zatím další nedodělek. Zákon bude nevymahatelný, protože v něm chybí sankce. Naši politici mají v hlavách vážně seno.

Tematický PageRank

Středa
Bře 24,2004

Na Lupě, od mne, pro vás. :) Ale musíte chvíli vydržet, je tam prasácká reklama na Nextru, která zakrývá asi 20s půl článku.

Úterý
Bře 23,2004

Tak nakonec to vypadá, že se Helenka focením nějakou dobu živila.

Tenkrát na Východě

Pondělí
Bře 22,2004

V zájmu o megamega-superstar zapadl celkem pořad \”Tenkrát na východě\”. Je to soutěžní vzpomínka na léta nedávno minulá. Řekl bych, že měl spád i vtip (až na pár hluchých míst) a doufám, že se udrží dlouho a bude stále připomínat jak \”dobře\” jsme se za komančů měli.

Sobota: Tak daleko a tak blízko

Pondělí
Bře 22,2004

taky se vám to stává? V pondělí se vás někdo zeptá co budete dělat o víkendu, vy odpovíte, že nevíte, že je to ještě daleko a hup, najednou je tu pátek a všichni už mají program, s váma nepočítají a vám nezbude než si číst Harryho Pottera :). Bohužel už mám přečtenej i pátý díl, takže mám smůlu. Nevíte někdo kdy vyjde 6.? A nebo něco podobného k přečtení, kdybyste někdo doporučil.

Anděl 2003 – nuda

Pondělí
Bře 22,2004

Nemožný moderátorský výkon M. Žbirky podrtrhl nudu celého večera, jeho slovenské vtipy prostě publikum nebralo. Nezachránilo to ani jeho rádoby vtipné a skandální prohlášení, že je lesba. Hlavní celebrita večere Radůza, která vyhrála hned 3x poslala za sebe svoji sestru a jediná chvilka k zasmání bylo přání Jiřího Macháčka své babičce. Aspoň, že zpěváci nezpívali z playbacku. Jak to někomu může nesedět, bylo vidět na výkonu kapely Chinaski, kdy jejich skladba \”1970\” rozhodně nezazněla jako skladba roku. No uvidíme jestli Andělovi do přiště narostou křídla nebo bude zase jedním z mnoha nudných předávání cen.

Pondělí
Bře 22,2004

Další finalisté jsou jasní. Sámer zaujal i mě, akorát nechápu nekritické přeceňování některých soutěžících porotou. Mě osobně zaujaly slečny a to Michaela Beierová (jen vzhledem a zpěvěm, její projev byl poněkud tupý) a Petra Štolfová (ta bez výhrad). Moc nechápu zvolení Tomáše Savky, ale jak moc se veřejnost může mýlit je vidět na naší vládě …

Čtvrtek
Bře 18,2004

Česká republika nestíhá překládat zákony Evropské unie. Co dodat? Už aby byly volby a většina občanů dostala konečně rozum a odstavila tuhle neschopnou vládu od jejich plných koryt.

Čtvrtek
Bře 18,2004

Čím dál víc rostou naše státní dluhy. A nic na tom nezmění, že se nám Hurvínkova vláda snaží nahlhat, že jsou poloviční. Zavedení eura ještě dlouho nehrozí. Jsme dokonce nejzadluženější z 25ti zemí, které sleduje Eurostat.

Středa
Bře 17,2004

Co myslíte máte právo ve své hospodě neobsloužit koholiv ať je to třeba příslušník nějaké menšiny?

Úterý
Bře 16,2004

Která z těch dvou je moje favoritka a hlasoval jsem pro některou? Kdepak, Aneta Langerová to není, moje jednička je Veronika Zaňková. Jejímu hlasu se tam málokdo vyrovnal a nehlasoval jsem, věděl jsem, že postoupí. Jen nechápu jak mohlo publikum jako první vybrat tak nefotogenickou myš.

Úterý
Bře 16,2004

Naši politici nejen že zneužívají neštěstí jiných ke své sebepropagaci, ale dokonce se pokusí na základě útoku ve Španělsku z naší republiky udělat policejní stát s neomezenou pravomocí bezpečnostních složek. A to jsem si myslel, že toto je možné jen v Americe, když jsem viděl co začal G. W. Bush prosazovat po 11. září.

Úterý
Bře 16,2004

Jak to bylo ve skutečnosti? Podle výpovědi \”napadeného\” na Idnesu ho napadl bývalý policista z ničeho nic na prašné silnici, kde nebyl nikdo jiný než on a jeho kamarád, nejdřív slovně a pak revolverem. Kříči, že to byl rasový útok. Křičet toto etnikum, jak je vidět na Slovensku umí.

Proč je ten článek tak předpojatý? Protože cikáni křičí, že to byl rasový útok? Vážně může být bývalý policsta a majitel zbrojního průkazu tak blbý aby něco takového udělal? Nebylo to náhodou naopak? Nenapadli cikáni tohoto osaměle jdoucího člověka a neměli smůlu, že byl ozbrojený? Tyto otázky v článku nepadly, bodejť, nebyla by to taková senzace.

Úterý
Bře 16,2004

\"andrea

Prý ji podvedli a zneuctili: \”Neodhaluji víc než na modelingových fotkách\”. No asi by si měla rozmyslet co vlastně říká. Protože tato fotka moc běžná modelingová není.

BTW: A založil jsem si pornoweblog :)

Pondělí
Bře 15,2004

V politickou propagandu proměnil Vladimír ŠPidla tragickou událost ze Španělska. Naštěstí český národ není tak tupý, jak by se podle jeho vlády a parlamentu mohlo zdát, a k nařízenému smutku se nepřipojil. Každý rozumný člověk, kterým to otřáslo, si prožil rozhořčení, beznaděj, smutek a lítost sám pro sebe.

Víš co, Vladimíre? Jděte už konečně do prdele.

Pondělí
Bře 15,2004

Penzijní připojištění a životní pojištění.

Nabídka zaměstnání

Pondělí
Bře 15,2004

Pořád hledám lidi pro naši firmu, ochotné pracovat. Viz nabídka práce.

Změna zimního času

Pondělí
Bře 15,2004

Neboť to tu pořád hledáte jsem na vás hodný a zveřejňuji tuto informaci s předstihem:

V neděli 28. března 2004 začne v České republice a většině evropských států platit Středoevropský letní čas (SELČ). Tento den si o druhé hodině Středoevropského času (SEČ) posuneme hodiny na třetí hodinu Středoevropského letního času (SEČ), tedy o jednu hodinu dopředu. Středoevropský letní čas letos potrvá do 31. října 2004.

Cizí práce nejmíň bolí

Pondělí
Bře 15,2004

\”Seriózní\” Česká média opět vykrádají (oprava: v rozumné míře citují) bloggery. Dnes po osmé se na jejich hlavní stránce objevily hned 3 spoty \”inspirované\” u blogerů. Jeden z nich je navíc naprosto neskrytou reklamou na zatím nekomerční aktivitu, nemající s médii nic společného. Skoro bych chtěl mít podobnou práci, brouzdat po českém internetu a hledat kde koho vykrást (oprava: ocitovat). Kdyby aspoň články v tomto plátku měly nějakou přidanou hodnotu …

A navíc jejich šéfredaktor sliboval RSS a skutek utek …

Pondělí
Bře 15,2004

\"hurvínek\"Ani nad událostmi ve Španělsku si Vladimír \”Hurvínek\” Špidla neodpustil přiblblý úsměv. Nechápu proč nemají v této komunistické, pardon socialistické, straně víc fotek svého idola. Ksichtů přece umí házet hodně. Stačí jen mačkat spoušť a použít vždy ten vhodný úšklebek.

Deniska tvrdí: Jsem zombie

Pátek
Bře 12,2004

No ona, ale já. Na zrušeném WebSky bloguji z archivu. Na čtenost to nemá vliv. Plyne z toho poznatek, kdo čte weblogy, čte je přes RSS.

Pátek
Bře 12,2004

Kdysi jsem psal o kalendáři Pirelli. Nyní podobný kalendář (nejen nyní ale i v roce 2003) vydává ČEZ. Nafotil ho Herbert Slavík a obsahuje 12 hereček (13 na jedné fotce jsou dvojčata). Mezi nimi (Kateřina Winterová, Lenka Vlasáková, Barbora Srncová, Daniela a Veronika Nízlovy) Tatianu Vilhelmovou a to je ten důvod, proč byly nalezeny její fotky na internetu. V rozhovoru pro idnes je pasáž, která zaujme každého (že mrtvý kluku?) obdivovatele:

\”Souhlasila jsem hned, s jedinou otázkou: jestli to nebudou akty. Ty jsem fotila jednou v životě a už to nikdy nechci zopakovat. *Připomeňte to. Neblázněte. Pět let nedělám nic jiného, než se na to snažím zapomenout.\”

Fanoušci nezapomínají. BTW: nemůžete někdo ten kalendář sehnat?

Tatiana Vilhelmová nahá

Pátek
Bře 12,2004

Opět tu máme další článeček na zvýšení návštěvnosti. Tatiana Vilhelmová fotila kdysi akty. Podle některých jí to tam sluší. Na internetu jsou její fotky tady: 1, 2, 3, 4. (V případě, že to nefunguje, mám je stažené :))

Kozy ven, kozy sem

Pátek
Bře 12,2004

17 stupňů má být příští týden. Vypadá to, že přichází regulérní jaro se vším co k němu patří. Alergici začnou mít problémy, ráno budou řvát ptáci, jako ty krávy, na silnicích přibude agresivních cyklistů a vzroste počet znáslinění. Hurá.