A máme tu další díl SuperStar. Telegraficky:

Julián Chinaski nějak nestačil s dechem, prostě další uřvanej týpek. Petra měla pěkný hlasový rozsah, tvářičku i kádrový profil, ale s jedním jediným naučeným odhozením klobouku si asi celý život nevystačí. Zjistil jsem, že se mi líbí holky, co umí zpívat hlubokým hlasem. Veronika, tuctová bárbína, která by se nejraději nechala živit, aby mohla dále studovat. Pěkný hlas, ale děkuji, jedna Machálková stačí. Tiskař Vojta – další z davu, tohle se dalo poslouchat asi nejmíň, zajíkavé, ulítlé a neposlouchatelné. Neprodal se dobře. Hérečka Jolana, sympatická, ale hlasu něco chybělo, asi ta správná hloubka a barva, husí kůži jsem z toho neměl. Zato u Zuzky ano, Zuzka, osobnost a zatím jediné vystoupení, které mělo šťávu. Radka další tuctovka, to bude tou Machálkovou co zpívala a nestačila s dechem. Šofér Zdeněk snad s nenatrženým zadkem od hradní stráže 🙂 i výběr písně odpovídá, Petr Smažka Muk (blééé). Ale opět tu máme otázku, potřebujeme dalšího Muka? A navíc mu to občas ulítlo. Martina prá studovala servírku. To by mě zajímalo, co se na učňáku studuje. No a v obličeji by mohla zhubnout. Prožívala to pěkně i hlas byl fajn, ale další prosím. Konečně poslední? Jasně Irini. Pěkná Řekyně z Brna, skoro škoda, že jsem v Brně nezůstal 🙂 Proč zas Machálková? Uff, ta tu soutěž svýma písničkama pohřbívá.

Doufám, že vymění moderátory, brzo. Jsou čím dál tím víc stejní, hrozní. Mají trému větší než soutěžící a místo aby z nudného čekání udělali zábavu, tak to strhávají do průměrné nudy.

Ale fanynky určitě řeknou, že na dětskou tvářišku Samera neměl dneska nikdo. Sámer na hrad. 🙂 Jen si říkám, jestli ho neměli pustit až do posledního kola. Takhle je to nuda …

Mojí favoritkou je Zuzka, uvidíme jak dopadne hlasování.