WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Květen, 2004

Nokia Technical Day

Pondělí
Kvě 31,2004

Odjíždím do Düsseldorfu na Nokia Technical Day.

Mossad

Čtvrtek
Kvě 27,2004

Kolik lidí hledá slovo mossad?

Americká prdel

Čtvrtek
Kvě 27,2004

Typický americký závěr vyšetřování. Problém s fotkama mučených vězňů vyřešen. Pentagon zjistil, že za všechno může nedodržování nařízení 8100.2, které přesně vymezuje, jakou spotřební elektroniku mohou vojáci v akci použít.

Nový časopis pro náctileté

Čtvrtek
Kvě 27,2004

Mladé věřící dívky nemají u nás žádný časopis. :))

Daniel Dočekal nahý

Čtvrtek
Kvě 27,2004

Ano je to tady, exibicionista Daniel Dočekal se nám ukázal v plné kráse.

Středa
Kvě 26,2004

Za vstup na Vranovskou pláž se nebude platit. Po třech letech tak reagoval kompotentní úřad (fakt si nepamatuju kdo)na stížnosti místních lidí a zatrhl to.

Mezi ploty

Středa
Kvě 26,2004

Jdete někdo na Mezi ploty?

Zuzana Belohorcová nahá (opět)

Úterý
Kvě 25,2004

Zuzana Belohorcová ukázala opět na veřejnosti svoje trojky. Akorát fotograf to nějak nezvládl. Holt amatér. Tak co jsou pravé nebo ne?

Fotbalové manévry?

Úterý
Kvě 18,2004

Proč to nechala naše vláda dojít tak daleko? Proč musíme platit daně na pacifikaci bandy vypatlaných kreténů, kteří se jdou \”bavit\” na fotbal? Řešení je jednoduché: tvrději na ně, mlátit je hlava nehlava. Pak si to pro příště rozmyslí. A nebo zrušit vrcholový fotbal, stejně je to podplacená fraška.

Neděle
Kvě 16,2004

Protože jsem se narozdíl od jiných nebál ukázat pravdu. Pravdu, která je hnusná ale musí být ukázána, abyste si uvědomili, jak velký svinstvo je válka. Ano na vrchol toplistu mě vynesl blogspot : Nick Berg Video. Za první den ho tu hledalo 15789 tisíc lidí. Je to smutné? Je za tím hledání pravdy a nebo šmíráctví?
A vzkaz moralistům: trhněte si nohou a klidně se na hlavu stavte, pravdu nezastavíte.

Neděle
Kvě 16,2004

Vždyť neumí zpívat. A je to od pohledu namyšlenej frajer. Škoda, že se hlasuje kdo postoupí, kdyby se hlasovalo, kdo má vypadnout, hlasoval bych nejen já.

Dnešní den

Středa
Kvě 12,2004

Ovlivněn reklamou v TV v prime time, zabrouzdal jsem na stránky central-group.cz a přečetl si informace o jejich akci 100 000 a splátky. Hmm s tak malou hotovostí vypadá standardní hypotéční úvěr lákavě, ale to by nesměl metr stát skoro 40 000 Kč. Hmm tak jsem se dal do pátrání po normálních firmách, hlavně po těch, které by mě na žádost o doplňující informace neposlal okopírované části jejich webových stránek. Narazil jsem na firmu Skanska a Nový Prosek II. Včera jsem vyplnil žádost o informaci na stránkách KB, kde mám účet a tak mi dnes 3x volali na telefon, který jsem nechal doma. Žádost na ČS jsme posílal až dnes a tak jsme vyplnil, že mají volat po 19té. A světe div se, v 19:02 mi volala slečna ze skrytého čísla. Doplnil jsem ji nějaké informace a zítra se mi ozve hypotéční specialista. Z Skansky mi ještě na emila neodpověděli, tak tam asizítra zavolám. No a časem budu třeba bydlet. Bude ze mě Pepík. Akorát jsem nevěděl jestli do formulářů bank vyplnit že jsem 1 a sám a nebo 2 + dítě. Ona to Sýkorka zatím taky neví.

Kupuju si nové kolo. Bratr i poradil ať si to koupím v Brně u jeho kamaráda, prý dostanu slevu 6%. Tu mi odmítli u Štěrby dát a tak jsem nahlásíl úmrtí v rodině (kolo je člen rodiny) a jedu ve čtvrtek večer do Brna. O víkendu budu jezdit v dešti na chalupě.

Cestou z práce jsem našel místo v Praze, kde nefunguje antiradar. Je to místo kde, když měří po směru jízdy, se nemá paprsek od čeho odrazit a nejde tudíž zachytit. Tak jsem signál z antiradaru zachytil až mě měřili a stihl zabrzdit ze 170ti na 130, v padesátce. Prej jestli vím kolik jsem letěl? Pokutu zatím nezaplatím, finanční úřad prý nemůže vymáhat, ale jen vybírat. Takže chvilku počkám, až v tom budou mít jasno. Stejně u nich mám několik let přeplatek 3 tisíce, jak jsem nedávno zjistil.

Nick Berg Video

Středa
Kvě 12,2004

Pokud jste se koukali na zprávy a zajímalo by vás, jak řežou zástupci irácké Al-Qaida(al-Qaeda,Al Kaida, či jak se to píše) hlavu americkému zajatci Nicku Bergovi, zkuste tento odkaz. Nick Berg Video. V případě, že vás to nepustí, zkuste to přes článek. Možná bude potřeba proklikat free tour a pak vás to pustí. Bohužel originální stránku se mi zatím nepodařilo vypátrat.

Adam mi poslal zajímavý odkaz. Díky

Asi z toho budeme mít další blogwar – zveřejňovat to, co před náma veřejnoprávní média tají nebo ne? Mají právo to tajit? Je mi jasné, že někteří tu budou plakat jaká jsem hyena a jak je jim na blití, ale co nadělám, někdo musí mít odvahu ukázat pravdu. Válka je svinstvo.

Z icq: Filip Rožánek: Bereš mi téma, potvoro. Originální odkaz je www.ogrish.com

A link, ať z toho něco mám: New Sensations

Deniska má ráda divočinu

Úterý
Kvě 11,2004

Nehledala jsi náhodou alterantivní design počítače?

Úterý
Kvě 11,2004

Zaměstnání Praha

Stále hledáme schopné lidi na tyto pozice: Obchodník, Manažer projektu, Analytik, konzultant, Manažer vývojového týmu, Programátor .NET, SQL Programátor PL/SQL, Oracle Forms, programátor J2EE, J2ME, Tester.

Neváhejte a napište mi na email, který se dozvíte, když si přečtete celou nabídku zaměstnání.

Co je proti zákonu neexistuje

Pondělí
Kvě 3,2004

Dnes ve zprávách mluvčí nějaké státní instituce vyjadřující se k diskriminaci cikánů: Žádná diskriminace samozřejmě neexistuje, protože ji zákon zakazuje. Asi půjdu zaškrtit Špidlu, vražda je zakázaná zákonem, takže nebude existovat. Ani Špidla, ani vražda, skvělé řešení. :))

Tak a jsme v EU a nebo taky v …

Neděle
Kvě 2,2004

Jediné, v co teď doufám ze všeho nejvíc je, že Eu už nedovolí Špidlovi ještě více zdevastovat a zadlužit tuto zemi. A že se čeští poslanci v evropském parlamentu naučí politické kultuře. A že začnu brát stejnou sumu jako beru teď v korunách v euro. Konec sci-fi, nezmění se asi téměř nic.