Ovlivněn reklamou v TV v prime time, zabrouzdal jsem na stránky central-group.cz a přečetl si informace o jejich akci 100 000 a splátky. Hmm s tak malou hotovostí vypadá standardní hypotéční úvěr lákavě, ale to by nesměl metr stát skoro 40 000 Kč. Hmm tak jsem se dal do pátrání po normálních firmách, hlavně po těch, které by mě na žádost o doplňující informace neposlal okopírované části jejich webových stránek. Narazil jsem na firmu Skanska a Nový Prosek II. Včera jsem vyplnil žádost o informaci na stránkách KB, kde mám účet a tak mi dnes 3x volali na telefon, který jsem nechal doma. Žádost na ČS jsme posílal až dnes a tak jsme vyplnil, že mají volat po 19té. A světe div se, v 19:02 mi volala slečna ze skrytého čísla. Doplnil jsem ji nějaké informace a zítra se mi ozve hypotéční specialista. Z Skansky mi ještě na emila neodpověděli, tak tam asizítra zavolám. No a časem budu třeba bydlet. Bude ze mě Pepík. Akorát jsem nevěděl jestli do formulářů bank vyplnit že jsem 1 a sám a nebo 2 + dítě. Ona to Sýkorka zatím taky neví.

Kupuju si nové kolo. Bratr i poradil ať si to koupím v Brně u jeho kamaráda, prý dostanu slevu 6%. Tu mi odmítli u Štěrby dát a tak jsem nahlásíl úmrtí v rodině (kolo je člen rodiny) a jedu ve čtvrtek večer do Brna. O víkendu budu jezdit v dešti na chalupě.

Cestou z práce jsem našel místo v Praze, kde nefunguje antiradar. Je to místo kde, když měří po směru jízdy, se nemá paprsek od čeho odrazit a nejde tudíž zachytit. Tak jsem signál z antiradaru zachytil až mě měřili a stihl zabrzdit ze 170ti na 130, v padesátce. Prej jestli vím kolik jsem letěl? Pokutu zatím nezaplatím, finanční úřad prý nemůže vymáhat, ale jen vybírat. Takže chvilku počkám, až v tom budou mít jasno. Stejně u nich mám několik let přeplatek 3 tisíce, jak jsem nedávno zjistil.