WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Červen, 2004

Britney Spears nahá

Středa
Čer 30,2004

Abych odlehčil od přemíry krokodýlů na tomto weblogu, tak jeden odkaz pro potěchu očí. :)

Pondělí
Čer 28,2004

Přátelé,

včera v hlavním zpravodajství TV Prima proběhla zpráva, kterou Vám musím okomentovat. Prožili jsme bouřlivý víkend, s obr partou „military bláznů“ – akce Mordova rokle, Milovice. Bohužel se stala nehoda, kde obrněný transportér FUGU naboural osobní auto – Ford. Některá média tvrdila, že obětí nehody byli dva mrtví, ale ZAPLAŤ PANBŮ nikomu se nic vážného nestalo! Šoféra jsem sám vyprošťoval. Mimochodem kdyby nehoda byla dokonána, bylo by obětí cekem pět a to bez jakéhokoliv kompromisu ! Přikládám pár fotek, více focení mi přišlo neetické.

Hezký den a prosím Vás jezděte opatrně, myslete na to !

Autorem předchozího textu i následujících fotografií je Pepa Blažek.
Fotografie 1, Fotografie 2, Fotografie 3, Fotografie 4

Superstar né, já chci fotbal

Neděle
Čer 27,2004

Tak to by mě zajímalo, kolik domácností řeší stejný problém. Překrývá se o 15 minut Superstar s čtvrtfinálem ME ve fotbale, kde hrajeme s Dány.

Špidla padl

Neděle
Čer 27,2004

Konečně hurááááááá. Ještě by mohly být předčasné volby a komunističtí socani jít úplně do prdele. A ke korytům někdo kdo mě nebude trestat za to, že jsem schopnej a vydělávám.

Pátek
Čer 25,2004

Ano za jízdy, naštěstí mám pneumatiky plněné dusíkovou směsí, tak neušly moc rychle. Praskly na boku, žádný průraz. Protože potřebuji dnes jet na Moravu, zajel jsem do Mazdy, kde jsem je chtěl reklamovat. Bohužel v servisní knížce je napsáno, že si je musím reklamovat sám u výrobce (zákonost tohoto potvrzena právníky z DAS). Ale zástupci servisu mi vyšli vstříct a reklamují to za mě. I tak mě nová pneumatika stála 7900kč s montáží. Ano tolik. Ani se nedívejte, za kolik se dá sehnat na internetu (4500Kč). Doufám, že mě je Bridgestone vyreklamuje, jinak konečně využiji DAS (pojištění právní ochrany.) A já ji fakt potřeboval rychle, protože na dojezdové rezervě se dá jezdit jen 80 km/h.

Na plynárnách v Brně

Pondělí
Čer 21,2004

Tak jsem byl dnes na jednání v JMP. To jsem netušil, co se v Brně dnes stane.

FATA MORGANA

Pondělí
Čer 21,2004

\"fataViděl jsem ji. V pražské Tróji, minulý pátek. Jel jsem přes Libeňský most do Holešovic a pak přes most Barikádníků do Tróji a světe div se, v pátek cca v 11:30 tam bylo úplně volno. Kolem Botanické zahrady zablokovala pořadatelská služba všechny příjezdy a nutila lidi zaparkovat v parkovišti určenému pro ZOO, které bylo podle cedule obsazené. Naštěstí se dalo u jednoho zákazu vjezdu (také jste jako děcka říkali zákaz hvězdu?) zaparkovat a nebylo to ani daleko. Ve skleníku skoro nikdo nebyl, hlavní nápor měl asi následovat až o víkednu a odpoledne.

Řeknů vám, těch 90Kč stojí za to. Sice je zavřená chlazená část, ale má to svůj důvod. Tím je nádherné hejno motýlů, kteří v tropické části poletují. Byl tam kousek velký jak sviňa. :) Další zajímavostí je možnost prohlédnout si obsah dvou rybníčků zespodu. Zvrchu je to žabinec a dole pozorujete rybičky.

Jinak celé to není pro padavky, Teplota ve skleníku byla 27 stupňů a to bylo venku pod mrakem a přímo zabíjející byla vlhkost vzduchu 97%. Focení je povoleno bez blesku a stativů.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

Seznam koupil doménu blogging.cz

Sobota
Čer 19,2004

No asi chtějí taky něco spustit.

Policajt a antiradar v Jihlavě

Pátek
Čer 18,2004

Já to snad přivolal svým článkem o antiradarech.
Tak mě zastavil PČR v Jihlavě, kontrola dokladů (poprvé jsem zjistil, že na pojistce mám přehozený číslo motoru a SPZ) dýchnutí (asi budu chlastat, když jedu z prahy ne?) a prej si mám schovat ten antiradar.
PČR: \”Ten antiradar si schovte.\”
Schovávám ho: \”Nebudu se s váma hádat, ale nemáte na to právo.\”
PČR s úsměvem: \”Asi víte o čem mluvíme, ten výklad zákona je dost nejasný.\”
Já: \”Výklad je jasný, ale opravdu se s váma nebudu hádat.\”
PČR: \”Díky, naschle\”
No a já? Rozjíždím se vytahuji ho zpět. Sýkorka se směje: \”To mu muselo být jasný\”

Čtvrtek
Čer 17,2004

Porušíš zákon? Hned druhej den můžeš jít v Portugalsku sedět. Proč to nejde u nás?

Superstár: kdo vypadne?

Čtvrtek
Čer 17,2004

Hlasování je poměrně jenoznačné a množství lidí reprezentativní. Jak to bude ve skutečnosti?

Čtvrtek
Čer 17,2004

Jan Vaca je typickým příkladem \”novináře\”, který píše, jen to co se mu hodí a nehledá pravdu. V článku Za antiradar bude hrozit pokuta 200 tisíc píše, že \”Zákon antiradary zakazuje už dnes. Za jejich používání však hrozí jen tisícikorunová pokuta.\” Co na to říct? Kecy, kecy, kecy:

Použití radarových detektorů není v České republice omezeno ani po 1.1.2001, kdy vešel v platnost nový Zákon o provozu na pozemních komunikacích. Tento zakazuje jen použití takových aktivních prostředků, které mohou rušit nebo jinak omezovat činnost radarů. Použití pasivních radarových detektorů (antiradarů, které pouze přijímají radarový signál) nijak neomezuje ani nezakazuje.

Přenosné detektory policejních radarů – antiradary – nejsou pevnou sou částí výbavy motorových vozidel ve smyslu vyhlášky 102/95 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Dle vyjádření Ústavu pro výzkum motorových vozidel, Praha 9, Lihovarská 12 nepodléhají přenosné typy radarových detektorů schválení technické způsobilosti – tzv. homologaci. Jejich instalace do motorových vozidel je proto naprosto legální.

Na pevně zabudované radarové detektory se v současné době nevztahuje žádný zákon nebo předpis, který by zakazoval jejich instalaci do vozidel. Detektory mají atest státní zkušebny, nicméně MDSČR bez právního důvodu odmítlo prodloužit platnost jejich schválení o technické způsobilosti (homologace). Při odhalení policií ČR hrozí teoreticky pokuta až 1000,- Kč, prakticky je málo pravděpodobné, že by někdo hledal a našel v kabině vozidla krabičku velikosti malých zápalek. (více na antiradary.cz)

Problémy s Eurotelem

Středa
Čer 16,2004

Před chvílí jsem se nemohl připojit přes GPRS, server mi nechce pčidělit DNS. Tak jsem se přes telefon Nokia 6600 a prohlížeč Opera dopátral IP adres DNS serverů ETR a nastavil si je ručně. Jsem prostě závislák. A takovej to mohl být klidnej večer.

EU Schengenská dohoda

Středa
Čer 16,2004

Vracím se ke článkům, které dřív vycházely na Euroblogu a už nejsou na inetu. Ty stále aktuální budu postupně zveřejňovat tady.

Schengenská dohoda byla podepsána již v roce 1985 a mimo jiné se týký vnitřních hranic Evropské unie. Ke zrušení hraničních kontrol na vnitřních hranicích však došlo až v roce 1999. Kdohodě přistoupily tyto státy: Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Itálie, Lucembursko, Německo, Nizozemí, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko a Švédsko. Velká Británie vzhledem k specifické ostrovní poloze dohodu odmítla a Irsko svůj postoj s Británií koordinovalo. Na hraniciích těcto dvou státu se tedy nadále jako občané EU budeme setkávat s policejní a celní kontrolou.

I přes tuto dohodu má každý stát možnost kontroly obnovit a to díky ochranné klauzuli v této dohodě. Belgie, vystavena náporu uprchlíku, této možnosti již třikrát využila. A Franci často kontroluje vlaky z Itálie, ve kterých bývají nelegální přistěhovalci.

Euro 2004

Středa
Čer 16,2004

Nezájem. Proč? Nikdy jsem nechodil jako malý ani jako velký na fotbal. Valstně jsem jen jednou prošel kolem nějakého zápasu v Ústí nad Orlicí, kde nějaké družstvo ze žumpy, nebo jak se to jmenuje, porazilo druhou ligu. Ale fotbal to byl nepěknej.
Na hokeji jsem nebyl vůbec nikdy, ale narozdíl od fotbalu se v něm něco děje. Za utkání padne podstatně víc gólů.
Pokud se češi dostanou do finále tak se asi podívám. Abych mohl zasvědceně machrovat. Jinak je mi fotbal ukradenej. Však je to jen hra …

Uma Thurman nahá

Středa
Čer 16,2004

Doplňuji sbírku. Uma Thurman na pláži. Celkem věšáky co?

Úterý
Čer 15,2004

\"SeverinaSeverina Vučković (Severina Vuckovic) je její celé jméno a jak vidíte je poměrně atraktivní. Screenshoty nalzenete treba tady. Na sehnání videa pracjeme :)

Video nalezeno.

Mazda 3 – problémy

Úterý
Čer 15,2004

Myslel jsem, že nikdy nebudu muset psát náskedující řádky. Ale bez snahy o nějaké pošpinění můžu říci, že se starou Almerou jsem měl míň problémů než s novou Mazdou 3.
Koupil sjem si ji v lednu tohoto roku a už v zimě mě pravidělně svítila kontrolka airbagů. V servise (Auto Zeman v Praze) dlouho nemohli nic najít až je pak napadlo, že by to mohla být voda a jednoduchým testem to zjistili. Vadné čidlo, do kterého zatékalo vyměnili. To jsem byl ještě v klidu. Détské nemoci, první kus, řekl jsem si. Ale od 8000 najetých kilometrů do teď (13000) se mi projevuje závada při vyších rychlostech a tou je cukání motoru. Trošku brzo na problémy u nového auta. Při první reklamaci jsem myslel, že mě večer omejou, když jsem tam po celém dnu přišel a řekli mi, že počítač nic nehlásí. Auto cukalo dál. Dnes mi vyčistili svíčky namazali je kontaktní vazelínou a nechají si schválit od dovozce výměnu jakési cívky (žhavící? u benzínu? no to je jejich problém). Uvidím, nejpozději v pátek cestou na moravu mi to zase bude nebo nebude cukat. To už je konstruktivnější přístup, než slova: \”Když se ta závada u nás neprojeví, nemůžeme ji opravit\” Budu vás informovat.

Související:

WordPress.cz

Pondělí
Čer 14,2004

Spustil jsem WordPress.cz.

Isa vysmah

Neděle
Čer 13,2004

Nečekaně, ale nejspíš zaslouženě. Jen ta Aneta byla zaražená jak prd. A porota vlastně taky, vždyť chtěli vyhodit Šárku. Fanynky plakaly, a já se smál až jsem málem ze židle spadl.

Neděle
Čer 13,2004

Pěknous službu, která je českým Google News serverem najdete na adrese www.novyden.cz (via Laco). Zajímavé na tom ještě je design, vytvořili ho Peckové, kteří nám dělali například Geewu.

Koho jsem volil

Neděle
Čer 13,2004

Jel jsem kvůli volbám do Brna, tak jsem takyodvolil, Koho? Dvojku z jedničky, preferenčně.

Volal mi kluk

Neděle
Čer 13,2004

Asi se nudil cestou na kulečník. Prý má s adbarem připravený dotazník. Kdyby na kulečníku dobře vařili, tak bych taky šel. Takhle žeru olivy a čumím na Superstár.

Superstár: Aneta

Neděle
Čer 13,2004

Moje oblíbená nefotogenická myš byla zase nejlepší. Když začne zpívat tak … prostě mazec. Při jejím \”Roň slzy …\” jsem málem jednu nejednu zamáčkl. Má prostě nádhernej \”ocelovej nakřáplej\” hlas. A jediná ve svém rodném městě něco předvedla pro fanoušky. Zazpívala jim. Ale to je spíš vizitka starostky.

Hořící auto

Neděle
Čer 13,2004

U odbočky na Budějovice směrem z Prahy začala doprava poněkud houstnout. Z dálky byl vidět dým, nejdřív šedý a pak černý. Jak jsem se blížil, tak jsem viděl lidi a jejich bágly na kraji dálnice, jeden z nich mával zřejmě prázdným hasícím přístrojem. Vzpomněl jsem si, že mám v kufru malý hasící sprej. Takový to, stříknu do elektroinstalace, než se to rozhoří. Na, když jsem uviděl jejich auto, pochopil jsem, že stříknutí do textilu, pardon elektroinstalace by nepomohlo. Na autě hořelo mezi předníma pneumatikama a SPZ úplně všechno. Tak jsem jen doufal, že nevybuchne, když budeme projíždět a jel dál na Brno.

Spamy v komentářích

Neděle
Čer 13,2004

Klidně to zkoušejte, zjistíte že diskuze jsou moderované. A já kolik tupanů se na českém internetu vyskytuje.

Co mě dnes probudilo

Neděle
Čer 13,2004

V Žebětíně (prdel na druhé straně Brna než je Ořešín) mě dnes probudil řev motorů z nedalekého okruhu, soused na zahrádcce stloukající dřevěnou bednu, a sousedka (chlasp ráno neuklízí) o patro výš, provádějící stěhování nábytku kombinované se svatebním tancem slonů.

Neděle
Čer 13,2004

Laďka Něrgešová a hned po ní Šárka, věkový rozdíl 14 let mi problémy nedělá. Ale raďeji Laďku, je pořad od pořadu krásnější a krásnější. Asi ji vyrazím hledat po nočních barech. :)

Neděle
Čer 13,2004

Za to jaké divadlo připravili v Jirkově, na umělecké škole, jako přivítání Šárce Vaňkové, by ty \”učitelky\” měly povyhazovat. To, že nám Nova cpe do hlav to, jak jsou vyjímeční je součást této show a je na rodičích, jak dětem vysvětlí, že realita je o něčem jiném. Ale učitelky si nemůžou dovolit děti tímto nesmyslem krmit. Když si představím, že jednou budou podobné nesmysly, cpát mým dětem do hlavy, odjištuje se mi pistole.

To byl den

Čtvrtek
Čer 10,2004

Tak jsem zpět, ráno v sedum jsem vyjel z Prahy, přes Brno do Bratislavy, zpět do Brna, tam večeri v Olympii (300g steak bez prilohy – mňam) a zase do Prahy. Jen proto, abych tam jel zítra zase, kvůli volbám. cestou byla bouřka, že nebylo vidět na krok. Ale je fajn jezdit na opačnou stranu než všichni ostatní. Ráno jezdí do Prahy miloóny lidi a večer se to vrací. Ještě, že jesem se přestěhoval. Z této opačné strany je to příjemnější.