WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Červen, 2004

Britney Spears nahá

Středa
Čvn 30,2004

Abych odlehčil od přemíry krokodýlů na tomto weblogu, tak jeden odkaz pro potěchu očí. 🙂

Pondělí
Čvn 28,2004

Přátelé,

včera v hlavním zpravodajství TV Prima proběhla zpráva, kterou Vám musím okomentovat. Prožili jsme bouřlivý víkend, s obr partou „military bláznů“ – akce Mordova rokle, Milovice. Bohužel se stala nehoda, kde obrněný transportér FUGU naboural osobní auto – Ford. Některá média tvrdila, že obětí nehody byli dva mrtví, ale ZAPLAŤ PANBŮ nikomu se nic vážného nestalo! Šoféra jsem sám vyprošťoval. Mimochodem kdyby nehoda byla dokonána, bylo by obětí cekem pět a to bez jakéhokoliv kompromisu ! Přikládám pár fotek, více focení mi přišlo neetické.

Hezký den a prosím Vás jezděte opatrně, myslete na to !

Autorem předchozího textu i následujících fotografií je Pepa Blažek.
Fotografie 1, Fotografie 2, Fotografie 3, Fotografie 4

Neděle
Čvn 27,2004

Tak to by mě zajímalo, kolik domácností řeší stejný problém. Překrývá se o 15 minut Superstar s čtvrtfinálem ME ve fotbale, kde hrajeme s Dány.

Špidla padl

Neděle
Čvn 27,2004

Konečně hurááááááá. Ještě by mohly být předčasné volby a komunističtí socani jít úplně do prdele. A ke korytům někdo kdo mě nebude trestat za to, že jsem schopnej a vydělávám.

Pátek
Čvn 25,2004

Ano za jízdy, naštěstí mám pneumatiky plněné dusíkovou směsí, tak neušly moc rychle. Praskly na boku, žádný průraz. Protože potřebuji dnes jet na Moravu, zajel jsem do Mazdy, kde jsem je chtěl reklamovat. Bohužel v servisní knížce je napsáno, že si je musím reklamovat sám u výrobce (zákonost tohoto potvrzena právníky z DAS). Ale zástupci servisu mi vyšli vstříct a reklamují to za mě. I tak mě nová pneumatika stála 7900kč s montáží. Ano tolik. Ani se nedívejte, za kolik se dá sehnat na internetu (4500Kč). Doufám, že mě je Bridgestone vyreklamuje, jinak konečně využiji DAS (pojištění právní ochrany.) A já ji fakt potřeboval rychle, protože na dojezdové rezervě se dá jezdit jen 80 km/h.

Na plynárnách v Brně

Pondělí
Čvn 21,2004

Tak jsem byl dnes na jednání v JMP. To jsem netušil, co se v Brně dnes stane.

FATA MORGANA

Pondělí
Čvn 21,2004

\"fataViděl jsem ji. V pražské Tróji, minulý pátek. Jel jsem přes Libeňský most do Holešovic a pak přes most Barikádníků do Tróji a světe div se, v pátek cca v 11:30 tam bylo úplně volno. Kolem Botanické zahrady zablokovala pořadatelská služba všechny příjezdy a nutila lidi zaparkovat v parkovišti určenému pro ZOO, které bylo podle cedule obsazené. Naštěstí se dalo u jednoho zákazu vjezdu (také jste jako děcka říkali zákaz hvězdu?) zaparkovat a nebylo to ani daleko. Ve skleníku skoro nikdo nebyl, hlavní nápor měl asi následovat až o víkednu a odpoledne.

Řeknů vám, těch 90Kč stojí za to. Sice je zavřená chlazená část, ale má to svůj důvod. Tím je nádherné hejno motýlů, kteří v tropické části poletují. Byl tam kousek velký jak sviňa. 🙂 Další zajímavostí je možnost prohlédnout si obsah dvou rybníčků zespodu. Zvrchu je to žabinec a dole pozorujete rybičky.

Jinak celé to není pro padavky, Teplota ve skleníku byla 27 stupňů a to bylo venku pod mrakem a přímo zabíjející byla vlhkost vzduchu 97%. Focení je povoleno bez blesku a stativů.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26

Sobota
Čvn 19,2004

No asi chtějí taky něco spustit.

Pátek
Čvn 18,2004

Já to snad přivolal svým článkem o antiradarech.
Tak mě zastavil PČR v Jihlavě, kontrola dokladů (poprvé jsem zjistil, že na pojistce mám přehozený číslo motoru a SPZ) dýchnutí (asi budu chlastat, když jedu z prahy ne?) a prej si mám schovat ten antiradar.
PČR: \“Ten antiradar si schovte.\“
Schovávám ho: \“Nebudu se s váma hádat, ale nemáte na to právo.\“
PČR s úsměvem: \“Asi víte o čem mluvíme, ten výklad zákona je dost nejasný.\“
Já: \“Výklad je jasný, ale opravdu se s váma nebudu hádat.\“
PČR: \“Díky, naschle\“
No a já? Rozjíždím se vytahuji ho zpět. Sýkorka se směje: \“To mu muselo být jasný\“

Čtvrtek
Čvn 17,2004

Porušíš zákon? Hned druhej den můžeš jít v Portugalsku sedět. Proč to nejde u nás?