WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Srpen, 2004

Hlinkovi chlapci

Úterý
Srp 31,2004

Tak by mě zajímalo jestli prohráli s Finama naschvál, aby dokázali, že Hlinka byl nenahraditelnej a nebo je současný trenér(fakt nevím kdo to teď vede) neschopnej. Nebo to snad bude v tom, že NHL stávkuje a tak jsou tu chlapci na dovolené? Ještě štěstí, že nemám natáhlou anténu a po deseti minutách jsem to pro zrnění vypnul. No co, stejně je hokej nuda. A lidi umírají i jinde.

Pondělí
Srp 30,2004

Možná.

Pátek
Srp 27,2004

Do you have a problem with your contact list in Outlook? I had. When I synchronized my contacts from my Nokia to Outlook 2003 En (but CZ too) I had all contacts without + international prefix. When I changed the number with adding + prefix, the fucking Outlook changed it back. The solution is in MS knowledgabase.

  1. Start Outlook.
  2. Open a contact.
  3. On the contact, click the Actions menu, and point to Call Contact, and then click New Call.
  4. Click the Dialing Options button.
  5. Click to select Automatically Add Country code to Local Phone Numbers, and then click OK twice.
  6. Save and close the contact.

The pervious steps only affect new contacts, and do not change existing contacts automatically. Use the following steps to apply this change to existing contacts:

  1. Open a contact.
  2. Click the Phone Number field that you want to update.
  3. Press the SPACEBAR once, press the BACKSPACE key once, and then press ENTER. The phone number should change automatically.
  4. Save and close the contact.

Or reimport contacts from mobile phone or previsously exported contacts.

XC na olympiádě

Pátek
Srp 27,2004

Na CT2 má být přenos cross country žen a ti mamrdi tam dávají nějaký pitomý basket. Koho to zajímá. Fakt neví co je dobrý.

Děkující autobusák

Pátek
Srp 27,2004

Asi to v Praze není normální, ale ve vyhlášce to je. Když vyjíždí hromadný dopravní prostředek alias sociálka ze zastávky, má přednost. Tak ho taky pustím. Hodně autobusáků (či autobusaček) mi za to poděkuje zablinkáním blinkrama. Potěší, ale udiví. Ještě štěstí, že vím, že většina Pražáků je náplavka jako já a že burani, co tu jsou nejsou vlastně ani pražáci. Takže v Praze je normální autobus nepouštět ale pražáci za to nemohou. Rodilý pražák =M= by ten autobus taky pustil. Chodí pěšky.

Vysvětlivka: pražák = pražan

Čtvrtek
Srp 26,2004

Že nevíte kdo je Zuzana Hajdu (alebo Hajduová?)? Obdoba naší Lucky Borhyové, ale ve slovenské televizi J@J. Tak kuk na ni a hop doma na starou ;).

Klíčová slova: nudapláž, nudapláže, fotky, adriana kmotrikova, zuzana hajdu

Čtvrtek
Srp 26,2004

Ano v pražském servise jsou *#@. Po té co jsem odvezl auto do Brna do AB Auto můžu tento předpoklad jen potvrdit. Na moji připomínku, že mi cosi cvrká v přístrojovce jsem se v Praze dozvěděl, že to je asi nějaké relátko. V Brně zjsitili, že jakýsi bovden se opírá o nějaký plíšek, bo co, a to cvrká. Tak to odstranili. Cukání motoru mi odstranili taky. Našli chybu v zapalování. V Praze jsem se dozvěděl, že chyba v zapalování nemůže být, protože by to zaznamenal počítač. Ach jo, oni snad to auto tam nechali vždy jen stát a naúčtovali si u importéra celý den záručních oprav. Jinak si to nedokážu vyvětlit. A navíc mi pújčili v Brně náhradní auto, na které nemám sice nárok, ale co by pro zákazníka neudělali, že? Doporučuji, přijeďte si koupit auto do té vesnice kousek za Prahou co se jmenuje Brno. Když auto tak od AB Auto.

Spokojený zákazník

P.S.: pro svoji milovanou troječku si jedu příští týden, bude mít i garančku a už se nemůžu dočkat. Doufám, že jsem si poruchy vybral na několik let dopředu.

Související:

=M= odhalen

Čtvrtek
Srp 26,2004

No co bych to psal znova, když už to =M= tak krásně popsal. Akorát dodám fotky, které odhalují jeho identitu.

Jo a v Nuslích mají policajti nové způsoby parkování. Na tramvajovém ostrůvku.

Pondělí
Srp 16,2004

Český hokejový reprezentační trenér to má za sebou. Jako člověka je ho škoda, jako trenér nenahraditelný asi nebude. Ale zase si všichni uvědomíme, jak je život krátký, že tam všichni musíme.

Neděle
Srp 15,2004

Ale nevyšlo to. Vyzkoušel jsem si ji nejdřív na omak a pak si na ni chvíli lehl, ale nebylo to ono. Leonabyla odvrhnuta. Takže jsem nakonec pořídil jinou. Je i levnější.