WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Srpen, 2004

Hlinkovi chlapci

Úterý
Srp 31,2004

Tak by mě zajímalo jestli prohráli s Finama naschvál, aby dokázali, že Hlinka byl nenahraditelnej a nebo je současný trenér(fakt nevím kdo to teď vede) neschopnej. Nebo to snad bude v tom, že NHL stávkuje a tak jsou tu chlapci na dovolené? Ještě štěstí, že nemám natáhlou anténu a po deseti minutách jsem to pro zrnění vypnul. No co, stejně je hokej nuda. A lidi umírají i jinde.

Liv Tyler (Tylerová) nahá

Pondělí
Srp 30,2004

Možná.

Outlook contact list problem

Pátek
Srp 27,2004

Do you have a problem with your contact list in Outlook? I had. When I synchronized my contacts from my Nokia to Outlook 2003 En (but CZ too) I had all contacts without + international prefix. When I changed the number with adding + prefix, the fucking Outlook changed it back. The solution is in MS knowledgabase.

  1. Start Outlook.
  2. Open a contact.
  3. On the contact, click the Actions menu, and point to Call Contact, and then click New Call.
  4. Click the Dialing Options button.
  5. Click to select Automatically Add Country code to Local Phone Numbers, and then click OK twice.
  6. Save and close the contact.

The pervious steps only affect new contacts, and do not change existing contacts automatically. Use the following steps to apply this change to existing contacts:

  1. Open a contact.
  2. Click the Phone Number field that you want to update.
  3. Press the SPACEBAR once, press the BACKSPACE key once, and then press ENTER. The phone number should change automatically.
  4. Save and close the contact.

Or reimport contacts from mobile phone or previsously exported contacts.

XC na olympiádě

Pátek
Srp 27,2004

Na CT2 má být přenos cross country žen a ti mamrdi tam dávají nějaký pitomý basket. Koho to zajímá. Fakt neví co je dobrý.

Děkující autobusák

Pátek
Srp 27,2004

Asi to v Praze není normální, ale ve vyhlášce to je. Když vyjíždí hromadný dopravní prostředek alias sociálka ze zastávky, má přednost. Tak ho taky pustím. Hodně autobusáků (či autobusaček) mi za to poděkuje zablinkáním blinkrama. Potěší, ale udiví. Ještě štěstí, že vím, že většina Pražáků je náplavka jako já a že burani, co tu jsou nejsou vlastně ani pražáci. Takže v Praze je normální autobus nepouštět ale pražáci za to nemohou. Rodilý pražák =M= by ten autobus taky pustil. Chodí pěšky.

Vysvětlivka: pražák = pražan

Zuzana Hajdu nahá v bazéně

Čtvrtek
Srp 26,2004

Že nevíte kdo je Zuzana Hajdu (alebo Hajduová?)? Obdoba naší Lucky Borhyové, ale ve slovenské televizi J@J. Tak kuk na ni a hop doma na starou ;).

Klíčová slova: nudapláž, nudapláže, fotky, adriana kmotrikova, zuzana hajdu

Mazdička zřejmě vyléčena

Čtvrtek
Srp 26,2004

Ano v pražském servise jsou *#@. Po té co jsem odvezl auto do Brna do AB Auto můžu tento předpoklad jen potvrdit. Na moji připomínku, že mi cosi cvrká v přístrojovce jsem se v Praze dozvěděl, že to je asi nějaké relátko. V Brně zjsitili, že jakýsi bovden se opírá o nějaký plíšek, bo co, a to cvrká. Tak to odstranili. Cukání motoru mi odstranili taky. Našli chybu v zapalování. V Praze jsem se dozvěděl, že chyba v zapalování nemůže být, protože by to zaznamenal počítač. Ach jo, oni snad to auto tam nechali vždy jen stát a naúčtovali si u importéra celý den záručních oprav. Jinak si to nedokážu vyvětlit. A navíc mi pújčili v Brně náhradní auto, na které nemám sice nárok, ale co by pro zákazníka neudělali, že? Doporučuji, přijeďte si koupit auto do té vesnice kousek za Prahou co se jmenuje Brno. Když auto tak od AB Auto.

Spokojený zákazník

P.S.: pro svoji milovanou troječku si jedu příští týden, bude mít i garančku a už se nemůžu dočkat. Doufám, že jsem si poruchy vybral na několik let dopředu.

Související:

=M= odhalen

Čtvrtek
Srp 26,2004

No co bych to psal znova, když už to =M= tak krásně popsal. Akorát dodám fotky, které odhalují jeho identitu.

Jo a v Nuslích mají policajti nové způsoby parkování. Na tramvajovém ostrůvku.

Pondělí
Srp 16,2004

Český hokejový reprezentační trenér to má za sebou. Jako člověka je ho škoda, jako trenér nenahraditelný asi nebude. Ale zase si všichni uvědomíme, jak je život krátký, že tam všichni musíme.

Chtěl jsem spát s Leonou

Neděle
Srp 15,2004

Ale nevyšlo to. Vyzkoušel jsem si ji nejdřív na omak a pak si na ni chvíli lehl, ale nebylo to ono. Leonabyla odvrhnuta. Takže jsem nakonec pořídil jinou. Je i levnější.

Zahájení olympiády

Sobota
Srp 14,2004

tak mi to přišlo jako strašná nuda. Estráda bez smyslu a pochody jak na prvním máji. A zapálení ohně v tom sklápěcím obřím penisu bylo taky tak nějak trapný a bez šťávy. Řekové nejen neumí fotbal, ale ani zahájení. Nevím na které, olympiádě to bylo, ale zapálení ohně pomocí hořícího šípu hned tak něco nepřekoná.

Sobota
Srp 14,2004

Ha, zákaz vjezdu. =M=: \”Ty řekneš, že jsi z Brna a já nebudu mluvit.\”

Stejně mám dilema, když se mě někdo zeptá odkud jsem nebo odkud su. Co jim mám říct?
\”Su z Prahy\”, mi nikdo nevěří a navíc už to mám skoro zakázané od =M= říkat. \”Jsem z Prahy\” z pusy nevypustím a z Brna už nésu. Tak odkuď vlastně su?

Mazda v lázních

Sobota
Srp 14,2004

Tak můj miláček odjel do lázní. Včera jsem odevzdal Mazdičku do servisu a protože byl můj šťastný den, tak se mi podařilo mistrovi dílny předvést jak jí cuká motor. Vyfasoval jsem liftbackovou 626, jako náhradu, takž budu nadále mobilní. Je to dvoulitr o třídu výš, než moje trojka, ale o generaci starší, takže vevnitř je asi tolik místa jako v trojce, motor je stejně živej jako jednašestka v trojce. Ale mám pocit, že míň žere. Bohužel jsem nevěděl, jaké náhradní auto dostanu, tak jsem si nebral z Prahy kolo a jsem teď na chalupě první víkend bez bicyklistiky. No aspoň se budu válet celej víkend.
Náhradní auto není v rámci záruky Mazdy normální, dostal jsem to jako projev dobré vůle majitele prodejny a servisu a díky některým nestandardním vztahům. Jinak bych si musel půjčit auto z půjčovny a to bych fakt zuřil.

Související:

Irsai Oliver

Sobota
Srp 14,2004

se to jmenuje, milý =M=. Až tím nějakou opiješ tak dej vědět jak se jí to líbilo. :)

Čtvrtek
Srp 12,2004

Tam kde jsem ji koupil. Třeba mi končně opraví cukající motor. Tak mě napadlo, že by to třeba mohla být spojka. Když to dobře dopadne, budu šťastný a dokonce prozradím, kde jsou tak šikovní.
V servisu dosavdním jsou sice ochotní, ale zato zatím neschopní na to přijít.

Nahé zprávy aneb Naked News

Čtvrtek
Srp 12,2004

Taky byste chtěli nahé zprávy (Naked News), kdy by se moderátorky svlékaly a nakonec by třeba taková Lucie Borhyová zůstala úplně nahá? Asi bych přestal číst zprávy na internetu a koukal se každý večer. :) Jenže Lucie má zase nového borce (nějaké Jarek Jágrů) a opět to nejsu já!!!

Garfield je super

Čtvrtek
Srp 12,2004

Prvních 10 minut musíte sice přežít úvod do děje, jak je línej a tak, ale pak to jede. Po dlouhý době jsem se dobře nasmál. Lepší než Šrek 2. Podstatně.
Komu se to může nelíbit? Garfílďáckým komixofilům, pro ně je nejspíš přechod z dvojrozměrného do třírozměrného provedení stejně jako změna Garfieldovi povahy moc drsná. Pokud mezi ně nepatříte, nedejte na jejich recenze a mazejte se pobavit.

Zkurvené horko a Garfield

Čtvrtek
Srp 12,2004

Jdu dnes na Garfielda, aspoň se tam uklimatizuju a nemusím jezdit autem jen tak po silniccíh.
\"garfield\"

Čakovice

Čtvrtek
Srp 12,2004

Prostě taková díra vedle Letňan, Kde teď bydlím. Su z Prahy, už je to tak.
\"čakovice\"
Hned naporti mám hospůdku.
\"hospoda

Opravené vidle

Čtvrtek
Srp 12,2004

Protože už nemám čím přehazovat ty hromady peněz co vydělávám, musel jsem si nechat opravit vidle. Prostě takový \”vidle tuning\”. Vidle totiž dostala zabrat v Beskydech a navíc už od začátku netlumila jak měla. Sehnal sjem si na netu šikovného opraváře vidlí a ten mi ji za pouhých 1000 Ká čé upravil tak, že se teď vyrovná vidlím za mnohem mnohem víc peněz. Jak pruží, jak tlumí, no radost až na kost. A aspoň jsme se s =M= stavili za Pixym do Kladna, a víc už ani slovo, najdete to u něj.

Čtvrtek
Srp 12,2004

\"websky
Už jsem nechtěl nic psát, ale nějak jsem si uvědomil, že musím některé věci opakovat různým lidem několikrát a dřív jsem jen řekl: \”Přečti si to na webským.\” No tak to tu zase máme. 14 dní jsem se flákal na dovolené, jezdil na kole a zase se válel, prostě pohodička. Na konci dovolené jsem se rozhodl zajet si na akci zvanou Kopřivnický drtič. \”Pouhých\” 100km po Beskydech s celkovým převýšením 2300m.

Ráno jsem samozřejmě nestihli start a tak jsem měl po zbytek dne pocit, že to je akce pro 20 lidí. Všude jsme potkávali pořád ty samé ksichty, některé i pěkné. Na Pustevny to byla dřina, ale nejsme měkoty a lanovkou jsme nejeli. Vlastík si liboval, že je vyjel pod aerobním prahem. Asi ten tepák moc žere. Ale ten rozhled, no paráda. Průměrná rychlost se ustálila na 10km/h a ani z kopců se nezvedala, protože já, bajker odkojený Vranovskou přehradou, nezvyklý Beskydskému terénu, měl problém s balvany, kořeny, kalužemi, větvemi a blátem. Co problém, přímo strach v některých(skoro všech) sjezdech. Co bych ale chtěl od turistických značek v Beskydech. Ale překnávání se, bylo na tom nejhezčí. (Vlastík by řekl a řekl: \”No co bys chtěl? Prostě Beskydy.\”)

Ale mělo být hůř. Na hřebenovce jsme chytli, teda ona nás, bouřku s kroupama a parádním lijákem. Bum bum, asi tak nějak to znělo pod cyklopřilbou. Kolem nás bylo za chvíli bílo. A cesta doteď náročná byla ještě náročnější, sjezdy se podobaly jízdě v korytu řeky, ale já se bál už míň. Přes zamlžené brejle jsem přestal vidět.

Ze Soláně jsme okruh \”zkrátili\” po asfaltce směrem k cíli. No zkrátili, ujel jsem 100km a tolik bylo původně avizovaných. Za dvě hoďky jsme byli v Kopřivnici. Sjezd přes Barošovy Vigantice a jiné díry měl malé mínus v mokré silnici a velké plus v postupném oteplování. Nahoře jsme ještě vyfasovali slečnu, aby sme ji dovezli do základního tábora a já měl radost, že Vlastík nebude čekat jen na mě. Sice jsme ji museli nadopovat myslícíma tyčinkama, ale dojela. Její dvě kolegyně, které chtěly ještě kus stanovené tratě a kontrlolu K6 zvládnout dojely po desáté za úplné tmy. Ale aspoň jsme to pořádně oslavili, ráno mě pěkně bolela hlava. Sportování je fakt náročné.

A poznatky? Celopéro (full aneb celoodpružené kolo) ANO, kotoučové brzdy ANO, příští Drtič ANO. A díky Vlastíku za podporu na tomto celodeňáku.

SEO CEO je vůl

Středa
Srp 11,2004

Běžešelemovací řůčovičky

Chce někdo doménu wordpress.cz?

Úterý
Srp 3,2004

daruji

Souhlasí s ničením krav

Pondělí
Srp 2,2004

Lidé ničí ty zrůdnosti co někteří považují za umění a ucvrkávají si z toho. Já s jejich ničením souhlasím. Je to plastový humus a pokud si někdo hraje na to, že toto \”umění\” je součástí města, musí počítat s tím, že město se brání. Vyzývám všechny, kterým se plastový odpad v ulicích Prahy nelíbí: ničte ho.