WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Říjen, 2004

Hugo není Hugo

Středa
Říj 27,2004

Hugo s jmenuje Azrael.

Úterý
Říj 26,2004

No podívejte se sami: 6230 nemá v Firefoxu cenu žádnou (jpg, cca 115kb) a v IE je drahej. Tak nevím jestli mám zkusit ještě třeba Operu. Že by se cena dostala na úroveň Eurotelu.

Pondělí
Říj 25,2004

Zavolal jsem do značkové prodejny Eurotelu v Brně v Olympii, že si chci zamluvit modem pro otestování. Po té co jsem ujel v mlze z prahy 200km, cestou minul 12 bouraček a dorazil 10 minut před zavíračkou na tu prodejnu, otevřela slečna krabici s modemem a prohlásila, že mi ho nemůže pujčit, protože má poškozený kábel k anténě. Abych nebyl v Brně úplně zbytečně, půjčil jsem si ho s vadným kabelem, ale bohužel tam, kde jsem ho testoval, je slabý signál a bez externí antény jsem ho chytl jen když jsem mával modemem z okna. Takže milý ET děkuji. Počkám si na EDGE od pekáče t-mobile.

Pondělí
Říj 25,2004

Brácha si koupil krajtu a měří zatím 35cm (krajta, ne brácha). Má to být klidné stvoření, ale je to malé průzkumné komando. Krajta bude jednou měřit metr a půl je hodně inteligentní, pozná to pána, prý to slyší i na jméno, ale možná je to jen intonací hlasu, kterou pozná. Ale neumí mluvit a nevaří kafe. Žere to myši, křečky, křečíky, mastomyši, potkany atd…, samozřejmě živé, mrtvoly to nežere. Krajta je za 1500, terárko (ne akvárko, není to ryba) za cca 4500. No neberte to. Někdy lepší než ženská.

Zip

Pondělí
Říj 25,2004

Konečně někomu došlo, kde je příčina některých problémů na dálnicích. Zipujte a nedělejte naschvály, ať nejste za kokoty..

Seriál článků o IA

Úterý
Říj 19,2004

Oslíček Íáček má svoje článečky na intervalu. Dneska organizuje chlíveček.

Neděle
Říj 10,2004

na ministerstvu vnitra nebo PČR napadlo, že postaví-li ke všem zúžením na D1 policejní hlídky i s jejich novými mondey ST a ty budou provoz zipovat, a je třeba, aby to tupý český národ dostal direktivně, když tuto vymoženost západního světa v naší vyhlášce, o provozu na silnicích, již několik let ignoruje., tak dojde k jevu nevídanému a to, že v pátek nepojedu do Brna za Prahy 4-5 hodin, al ejen hodiny 2.

Další pozitivní zpráva pro pražáky invexáky: až na zúžení na 55km je snad celá \“dálnice\“ D1 průjezdná a pospravovaná.