WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Listopad, 2004

IA počtvrté

Úterý
Lis 30,2004

I když zpožděně (něco se prý děje se serverem), ale přece.

Post Coitum

Úterý
Lis 30,2004

Aneb každý s každým, ale s humorem. Nedejte na kritiky, je to zábava. Protože v práci mě to nebaví (koho by to bavilo, když už mád omluvenou jinou práci a jen tam tráví výpovědní lhůtu) a bavit se nechodím (až večer jsem měl domluvenou posilku, ale mezitím času spousta, přece jen moje zábava je v Brně a nic jiného mě fakt neba), šel jsem dřív domů a podíval se po dlouhé době na film. Stálo to za to. Ještě se musím podívat na Brdžit Džounsovou 2 a Duši jako kaviár, abych na to nemusel do kina. Vysvětlení bude: \“To už jsem viděl\“. 🙂

Úterý
Lis 30,2004

Nečtěte dál. =M= si \“užívá\“ starosti běžného dne. Pokud máte pocit, že vám něco chybí, tak se nad tím ještě jednou zamyslete a pokud vás to nepřejde, tak se do čtení pusťte.

Změna identity

Pondělí
Lis 29,2004

Aneb kam zmizel webský? Jelikož se stěhuji zpátky, vracím se k původní přezdívce. Tož tak. Abyste se nedivili.

Sobota
Lis 27,2004

Máte-li někdo Nikon Coolpix 5700 s firmware 1.0, potřebuji vyzkoušet jestli se nastavení ostření (AF Area mode – manual, automatic, off) také přenáší do všech uživatelssých profilů jako u firmware 1.1.

Pátek
Lis 26,2004

Pořídil jsem si jetej foťáček. Je to Nikon Coolpix 5700. První co jsem udělal bylo remapování Hot Pixels. Software na zjištění najde kolik jich tam máte. Předhodíte mu fotku vašeho víčka na objektiv v nasazeném stavu na dlouhý čas. Pak si je můžete remapovat pomocí jiného prográmku. Je k dispozici včetně zdrojáků a spouští interní remapovací prográmek pomocí USB káblu. No a jako poslední věc jsem si upgradoval firmware. Pokud můžete, zjistěte si, jestli všechny tyto operace umí váš foťák buď sám, nebo se dá stáhnout z netu SW, ať nemusíte do servisu, když to budete jednou potřebovat.

Co jsou hot pixels? Pokud vám to stačí v anglině tak čtěte.

Vánoce

Pondělí
Lis 22,2004

Kdyby vám to ještě nedocházelo, tak VÁNOCE jsou tu za měsíc a kousek.

Pondělí
Lis 22,2004

Příště křeček, Fily?
\"papu1\"
\"papu2\"
\"papu3\"
\"papu4\"
\"papu5\"
\"papu6\"
\"papu7\"
\"papu8\"

Neděle
Lis 21,2004

Malá nevinná rybička. Za přibližně 50Kč. Má jednu vadu, nedáte ji k ostatním do akvárka. Je teritorální, takže obdarovaný si koupí akvárko za 1500 (i když už rybičky má), balík kojenecké vody(má speciální nároky na čistotu), ohřívání (musí mít 25-30 stupňů), zvláštní žrádlo a podobně. Takže pokud máte nějakého kamaráda, kterému chcete udělat radost, je to Beta bojovnice (siamská bojová ryba – Betta splendens).
Pokud si pořídí dvě samičky k samečkovi, sameček není troškař :), tak může mít i mladé. Ve skutečnosti je to ovšem tak, že samičky se třou o sebe a vypouští při tom jikry. Sameček je oplodní a schová v hnízdečku, které vystavěl z bublinek.
Ale pozor, neříkejte mu, že s mladýma si ke každému samečkovi, co se narodí, musí pořídit další akvárko. Dva se vedle sebe nesnesou. A nebo se nedivte, až od něj dostanete jako dárek rybičku.

Pátek
Lis 19,2004

Jsi mulat nebo róm? Cigán.