WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Září, 2005

Středa
Zář 28,2005

Tak jsem si pořídil novou hračku – Canon EOS 350D. Za cenu úžasnou odkud odjinud než spoza hranic. Z Paříže. Pixmania.com má nejen české stránky, české (slovenské) operátory, callback (zadáte číslo a zavolají vám zpátky), možnost platit kartou, ale i převodem na český účer, ale odpovídají i na emaily a chovají se tak, že je vidět že si zákazníků váží. Ano opakuji, není to česká firma.

Objednal jsem si foťák s express dopravou pomocí DHL(za cca 700Kč, proti cca 230 za DPD) a čekal. Objednávka změnila několikrát status u nich v obchodu a doba zaručovaná k doručení uplynula. Tak jsem jim naspal email a odpověď mě mile překvapila:

Nebot vase zasilka neodesla vcas vratime vam naklady za dopravu pres spolecnost DHL.

Nakonec zásilka odešla z Paříže včera a dnes po obědě jsem ji měl na stole.

A jak je to se zárukou? Servis Canonu uznává mezinárodní záruku Canonu a to první rok, druhý musíte uplatňovat ve Francii u Pixmánie.

V každém případě doporučuji, zkušenosti mám víc než dobré. Dobrého obchodníka nepoznáte pdole toho, že s ním nejsou žádné problémy, ale že umí vzniklé problémy řešit.

Odpověď od COOLHELPu

Čtvrtek
Zář 15,2005

dobrý den,

občanské sdružení COOLHELP věnuje celý zisk z náramkové akce partnerům projektu. Přesná suma bude známa po skončení projektu.

děkujeme za zájem a podporu

filip lassak

COOLHELP.cz

Středa
Zář 14,2005

To, že na ukradli nápad nadaci Lance Armstronga, by mě až tolik nevadilo, kdyby tato akce byla opravdu nezištná a měli na stránkách napsaný kolik jde z 30Kč za jeden náramek na charitu. Poslal jsem na kontaktní email dotaz. Jsem zvědavý jestli vůbec odpoví.

Odpověďeli.