WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Listopad, 2005

Středa
Lis 30,2005

function Ip2Long(ip){
  try{
   var sip = ip.split(\'.\');
   var lRet = parseFloat(sip[0] * 256 * 256 * 256) 
      + parseFloat(sip[1] * 256 * 256) 
      + parseFloat(sip[2] * 256)
       + parseFloat(sip[3])
   return lRet;
  }
  catch(err){
   return 0;
  }
}

Trest za úspěch

Úterý
Lis 1,2005

Vypadá to, že ČSSD se podařilo svým trvalým trestáním úspěšných (progresivní daň) zakořenit ve společnosti názory, že úspěšnost má být trestána a normální je závidět. Jak jinak si vysvětlit, že už i bulvární idnes dává prostor pro vyjádření následujícího názoru \“odborníka\“, k pevnému sazebníku pokut:

\“Sazebník znemožňuje individuální přístup k člověku, který něco spáchal. Policista může dnes dát nižší pokutu člověku, který evidentně jede v horším autě a evidentně bere malý plat, než někomu, kdo se řítí v mercedesu,\“ tvrdí bývalý dopravní policista Stanislav Huml, který dnes pracuje jako konzultant dopravy.

Takže přeloženo: Tento závistivec si myslí, že za stejný přestupek by měl být úspěšný člověk trestán víc než člověk neschopný, protože mu závidíme, tak mu to osolíme.

Už se opakuji, ale nejvíc je malost, závist a blbost českého národa vidět na našem parlamentu, neboť každý národ má \“vládu\“ jakou si zaslouží.

Úterý
Lis 1,2005

Nic aktuálního vám neřeknu, vše podstatné uveřejnil Filip (ne ten pornoherec z Big Brother-a, ale Rožánek). Jen bych za sebe podotknul, že podle prvního dojmu a to titulky jde o snahu vytvořit české CNN.com. Přeji hodně štěstí, protože seri=ozní zpravodajství na webu asi není (ano, idnes je bulvár).