WebSky.cz

snůška keců, které nikomu necpu

Archív Websky Prosinec, 2005

Úterý
Pro 20,2005

Strana Zelených je asi spolek neschopných. Strana zelených má sice pěkné stránky, ale na dopis poslaný přes jejich formulář dne 5.12. mi dodnes nikdo neodpověděl.
Strana Zelených si tedy neváží potenciálních voličů, ačkoliv vypadala jako zajímavá alternativa a snad jediná dnes mimoparlamentní strana s možností dostat se do parlamentu.
Strana zelených to u mne prohrála a doufám, že se svoji arogancí se nedostane ani přes hranici zajišťující přísun peněz z našich daní.

Koho mám ale volit?

Dopis Straně zelených

Pondělí
Pro 5,2005

Tak jsem zvědavý jestli mi odpoví na můj dopis:

Dobry den,

vzhledem k tomu ze vas program je pro mne velmi zajimavy jsem vas chtel v nasledujicich volbach volit. Bohuzel jsem pak zahledl, do programu vclenenou, vetu \“Strana zelených bude prosazovat změnu zákona o zbraních a střelivu, který by měl stanovit přísnější podmínky pro soukromé ozbrojování se. Bezpečnost občanů musí zajistit policie.\“

Proc neumoznite obcanum branit svoje zdravi, zivot a majetek? Opravdu si myslite, ze PCR muze byt vzdy a vsude? Priblizne 200 tisic majitelu Zbrojnich prukazu nema na politicke scene moc moznosti kdo by se za ne postavil, nechce byt vase strana pro ne tou volbou?

K medii prosazovanemu zprisneni vydavani ZP, tim, ze se zavedou povinne psychotesty: Podle statistiky za rok 2004 MV připadá na 1000 policistů (všichni prošli psychotesty) 6,8 trestných činů (v předchozích letech to bylo číslo kolem 10), ale na 1000 držitelů ZP jen 1,6 trestných činů!

Stejne tak mnohem vice lidi zahyne pod koly aut, nez strelnou zbrani. Proc tedy neprosazujete podle stejne logiky psychotesty pro zadatele o ridiccsky prukaz?

S pozdravem

Čtvrtek
Pro 1,2005

Už vím kde se nechali inspirovat autoři Picasa. Ano správně, stejná aplikace, která už je součástí Maxe (Mac OS X) se v jablečných ledničkách jmenuje iPhoto.

Jabko je nechutně shnilý se standardně dodávanou pamětí. Hlavní problém bude asi ta oknová nadstavba operačního systému, aspoň podle výpisu procesů. Chce to přidat paměť, ale správnou, ne jako já, který koupil navíc 512MB a až podle toho, že tam nešly strčit jsm zjsitil, že jsem nevybral tu ideální. Koupíte-li neorignální a trefíte-li se do správného typu ušetříte polovinu peněz. Netrefíte-li se, buďte rádi že jste nakoupili na inetu a vraťte ji do 14ti dnů.

Acrobat reader netřeba, Max má v sobě aplikaci Preview a ta PDF zobrazí.