Tak jsem zvědavý jestli mi odpoví na můj dopis:

Dobry den,

vzhledem k tomu ze vas program je pro mne velmi zajimavy jsem vas chtel v nasledujicich volbach volit. Bohuzel jsem pak zahledl, do programu vclenenou, vetu \“Strana zelených bude prosazovat změnu zákona o zbraních a střelivu, který by měl stanovit přísnější podmínky pro soukromé ozbrojování se. Bezpečnost občanů musí zajistit policie.\“

Proc neumoznite obcanum branit svoje zdravi, zivot a majetek? Opravdu si myslite, ze PCR muze byt vzdy a vsude? Priblizne 200 tisic majitelu Zbrojnich prukazu nema na politicke scene moc moznosti kdo by se za ne postavil, nechce byt vase strana pro ne tou volbou?

K medii prosazovanemu zprisneni vydavani ZP, tim, ze se zavedou povinne psychotesty: Podle statistiky za rok 2004 MV připadá na 1000 policistů (všichni prošli psychotesty) 6,8 trestných činů (v předchozích letech to bylo číslo kolem 10), ale na 1000 držitelů ZP jen 1,6 trestných činů!

Stejne tak mnohem vice lidi zahyne pod koly aut, nez strelnou zbrani. Proc tedy neprosazujete podle stejne logiky psychotesty pro zadatele o ridiccsky prukaz?

S pozdravem